YÜREK YAKAN SON ARZU!  

20.07.2020
1.763
A+
A-

Ölüm yatağındaki anneden

ARA REKLAM ALANI

Esenler’de yaklaşık 5 yıl önce 18 yaşındayken kaybolan Yeliz Güner’in kolon kanserinden entübe olan annesi Neriman Güner, ölüm yatağında, “Kızımı görüp Allah öyle canımı alsın” diye dua ediyor.

  Esenler Kemer Mahallesi’nde ikamet eden Güner Ailesi’nde yürekleri yakan büyük bir dram yaşanıyor.  2015 yılında lise son sınıf öğrencisi Yeliz Güner, 18 yaşındayken staj için Beyazıt’taki kuyumcu dükkanına gitmek için evinden çıktı ve bir daha kendisinden haber alınamadı. Baba Murat Güner kızının bulunması için polisten yardım istedi. Yaklaşık 5 yıl geçmesine rağmen hala genç kızın izine rastlanmadı.

Samsun’da ikamet eden dayı Burhan Kılıç yeğeninin bulunması için yetkililerden yardım istedi. Dayı Kılıç, “Yeğenim Yeliz Güner 5 yıldır kayıp. Ailece perişan olduk. Yerini bilen ve gören varsa mutlaka polise ihbarda bulunsun. Yetkililerden yardım bekliyoruz” dedi.

Yeliz Güner – Yaklaşık 5 yıldır kayıp… 

ÖLÜM YATAĞINDA SON İSTEK

Anne Neriman Güner ise bu süreçte hastalandı. Kolon kanseri olan dertli anne uzun süredir hastanede tedavi görüyor. Artık son günlerini yaşayan ve entübe olan anne Neriman Güner’in tek bir duası var. Bu duasını Yeliz’in dayısı dile getiriyor: “Uyutulan ve son günlerini yaşayan ablamın hayattan tek bir beklentisi var. (Kızımı görüp Allah öyle canımı alsın) diye dua ediyor ablam.”.

TÜM AİLE PERİŞAN OLDU

Yeliz’in babası Murat, ablası Kader Güner ve dayısı Burhan Kılıç başta olmak üzere tüm aile bireyleri bir an önce Yeliz’in annesine dönmelerini ve son bir kez görmeleri için yalvarıyorlar. Yaklaşık 5 ay önce kızları Yeliz’in kendilerini araması ile ümitlenen aile bir türlü mutlu sona ulaşamadı ve şimdi İçişleri Bakanından Cumhurbaşkanına, polisten vatandaşlara kadar herkesten kızlarının bulunması için yardım istiyor.

Dertli anne Neriman Güner, hasta yatağında hastanede kızı Yeliz Güner’in geleceği günü dört gözle bekliyor. 

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.