İstanbul’da trafik son 6 ayda mı başladı?

15.12.2019
433
A+
A-

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun Fox Tv’de İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat Programı’na geç kalmasını trafiğe bağlaması ve trafiğin de son 6 ayda böyle olduğunu iddia etmesi tartışma konusu olmuştu. İşte bu polemiği vatandaşa sorduk. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu trafik iddiasında haklı mı? İşte cevaplar:

ARA REKLAM ALANI

Mustafa Tatar: Ben 24 yaşındayım, kendimi bildim bileli bu şekilde yoğun. Yani altı aya bağlı değil.

Cihangir Kaymakçı: 25 yldır AKP tarafından yönetilmekte olan İstanbul Büyükşehir Belediyesini 6 aylık başkan olan Ekrem İmamoğlu’na bağlamaları bence büyük bir hatadır. Geçmişten bu zamana kadar olan bir birleşimdir. Bir hastalıktır, bu hastalığında çok acil olarak çözülmesi gerekiyor. Geçmişten beri böyle. 50 yıldır İstanbul’da yaşıyorum ben, 6 ay diyen adamlara gülerim ben.

Vatandaş, Yaklaşık olarak 10 senedir İstanbul’da ikâmet ediyorum ben. 4 senedir de düzenli araç kullanıyorum ama İstanbul trafiği her zaman bildiğiniz gibi devam ediyor. Her zaman bu böyle. Yaptığı açıklamayı da saçma buluyorum.

Ahmet Bülbül: Evet bence doğrudur. Katılıyorum ben Başkanımıza ve Büyükşehir Belediye Başkan’ını başarılı bulmuyorum.

Cengiz Polat: 23 yıldır bu İstanbul’u yönetenlerin sorunu. 6 aylık bir Belediye Başkanının sorunu değil. Esenler Belediye Başkanı resmen milletle dalga geçiyor. Milletin aklı ile alay ediyor. Kendi işini baksın.

Haydar Eroğlu: Esener Belediye Başkanını ben duymadım ama İstanbul trafiği tabi ki sorun. 6 aydır belki yapılan yanlış şeyler varsa onları kast etmiştir.

Mustafa İlhan: Olabilir. Son 6 ayda alışverişler yükseldiği için faizler de düştüğünden dolayı olabilir yani. Yönetimden kaynaklanmıyor. Daha önceden de olan olaylar bunlar. Daha önce de herhalde bir araba yoktu. Ben yurt dışından geliyorum mesela son günlerde daha da fazlalaştığı için, alışverişler yükseldiği için trafik sıkıntısı olma ihtimali büyük.

Yılmaz Üstün: Ben buraya 1964’de geldim. Hepsi aynı. Senelerdir trafik böyle.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.