Esenler’de LEZZETİN YENİ ADRESİ

Esenler’in meşhur pilavcısı Meşhur Unkapanı Pilavcısı Dörtyol Meydanı’ndaki yeni yerinde yeniden lezzet sunmaya başladı. Pilavın yanında midye ve kuru fasulyede de iddialı olduklarını söyleyen işletmeci Şeref Sayılı, “Hem lezzette, hem de fiyatta iddialıyız” diyor ve aynı kararlılıkla bir de slogan söylüyor: Beğenmiyorsan para verme!

ARA REKLAM ALANI

MİDYE YEME YARIŞMASI

Yıllardır Dörtyol’da Esenler halkının beğeni ile karnını doyurduğu

Meşhur Unkapanı Pilavcısı geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen bir törenle yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Yine Dörtyol Meydanı’nda gerçekleştirilen açılışta bir de midye yeme yarışması düzenlendi. 10 dakikada 70 midye yiyerek birinci olan Muharrem Koruyucu 1.000 TL ile ödüllendirildi.

Meşhur Unkapanı Pilavcısı Sahibi Şeref SAYILI  

BEĞENMİYORSAN PARA VERME

Esenler halkına yeni mekanda hizmet vermeye devam edeceklerini anlatan Meşhur Unkapanı Pilavcısı Şeref Sayılı lezzet ve fiyattaki iddialarını ortaya koyan iddialı da bir slogan söyledi. 25 yıllık bir pilav ustası ile çalıştığını dile getiren Sayılı, “Sloganımız: Beğenmiyorsan para verme” diyor. Esenler’in yeni lezzet duraklarından birisi olacağına inandığımız Meşhur Unkapanı Pilavcısı’nın hayırlı olmasını diliyoruz.

Muharrem Koruyucu 

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.