Muhtarlardan Milli Eğitim Müdürü Aras’a ziyaret

MOBİL REKLAM ALANI
30.10.2019
307
A+
A-

Esenler mahalle muhtarları yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Nurettin Aras’ı ziyaret ederek “hayırlı olsun” deyip başarı dileklerinde bulundular.
Turgutreis Mahalle Muhtarı Mustafa Güven, Tuna Mahalle Muhtarı Mehmet Doğan, Menderes Mahalle Muhtarı Bilal Koca, Namık Kemal Mahalle Muhtarı Nurettin Koç, Havaalanı Mahalle Muhtarı Ahmet Aslan, Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Recep Yavaş, Oruçreis Mahalle Muhtarı Murat Ateş, Fatih Mahalle Muhtarı Recep Gülyüz, Davutpaşa Mahalle Muhtarı Abdullah Pehlivan ve Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Sali Mülazımoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Nurettin Aras’ı makamında ziyaret ettiler. Aras’a hayırlı olsun ve başarı dileklerinden sonra muhtarlar, mahallelerinde eğitimle ilgili yaşanan sıkıntıları dile getirdiler. Özellikle öğrenci yoğunluğundan yakınan muhtarlar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aras’dan yeni okullar yapılmasını talep ettiler. Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Recep Yavaş, Aras’tan eğitim kurumlarında kullanılan Türk bayraklarının temiz tutulmadığını ve bu konuda hassasiyet gösterilmesi gerektiğini vurguladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Nurettin Aras muhtarlarından ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti ve kendilerinin dilek ve şikayetlerini tek tek not aldı. Aras zaman içinde ilçedeki tüm okulları ziyaret edeceğini, eksiklik ve aksaklıkların giderileceğini söyledi. M. Nurettin Aras, Menderes Mahalle Muhtarı Bilal Koca’ya Menderes Mahallesi’ne yeni bir lise yapılacağının müjdesini de verdi.
Samimi bir atmosferde geçen ziyaret sonunda muhtarlar Malatya’dan özel olarak getirilmiş kayısı Aras’a hediye ederek ayrıldılar.

ARA REKLAM ALANI
MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.