Başkan Ütebay: Mutluyum

MOBİL REKLAM ALANI
23.12.2019
333
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Esenler Teşkilatı’nın 11. Olağan Kongre sonuçlarının belli olmasıyla gazetemize açıklamalarda bulunan Başkan Bülent Ütebay, “ Vallahi mutluyum. Kongre kazanmak elbette güzel.” dedi.

ARA REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Esenler Teşkilatı’nın 11. Olağan Kongresi sonuçlarının belli olmasının ardından ilk açıklamayı gazetemize yapan CHP Esenler İlçe Örgütü Başkanı Bülent Ütebay, kazanmanın güzel bir şey olduğunu söyledi.
“Vallahi çok mutluyum” diyen Ütebay; “Tabi kongre kazanmak güzel. Örgütün desteğini almak güzel. Hele üçüncü dönem de almak çok daha güzel. Dolayısıyla Mutluyum…

Tabi biraz gerildik ama sonuçta Cumhuriyet Halk Partisi kazandı. Çünkü biz burada diğer aday ile birlikte kol kola çıkıyoruz bu salondan. Yani güçlenerek çıktık bu kongrede. Cumhuriyet Halk Partisi Esenler Örgütü güçlenerek çıktı.

Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek?

Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek şeklindeki sorumuza ise CHP Esenler İlçe Örgütü Başkanı Bülent Ütebay şöyle dedi:

“Şimdi seçimsiz bir döneme giriyoruz. Seçimsiz bir dönemde Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Esenler’de ve bundan sonra her yerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin varlığını hissettirmek, örgütlenmemizi her alana yaymak ve önümüzdeki seçimlere hazırlanmak istiyoruz. Bunun içinde tüm örgütümüzle birlik ve beraberlik içinde var gücümüzle çalışacağız. Bu arada siz basın mensupları arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.