BAĞCILAR’DA KAN KAMPANYASI

MOBİL REKLAM ALANI
06.07.2020
340
A+
A-

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, ilçe sakinlerini “Kan ver can ver” adıyla düzenlenen kan bağışı kampanyasına kan vermeye davet etti. Pandemi nedeniyle azalan kan stoklarına dikkat çeken Çağırıcı, “Bağcılarlı hemşehrilerim kan verme konusunda her zaman öncü olmuştur. Bu zor süreçte de Kızılay’ımızı yalnız bırakmayacaklarına inanıyorum” dedi.

Türk Kızılayı Bağcılar Şubesi ile AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, Kovid-19 sebebiyle azalan kan stoklarını vatandaşların desteği ile yeterli seviyeye getirebilmek için bir etkinlik gerçekleştiriyor. “Kan ver can ver” adıyla düzenlenen programda 3-4-5 Temmuz 2020 günlerinde Güneşli Meydanı ile Bağcılar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı’na da stantlar kuruldu.

ARA REKLAM ALANI

3 gün süren kampanyaya Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da ilk günden desteğini gösterdi. Güneşli Meydanı’nda kurulan standı ziyaret eden Çağırıcı, görevlilerle ve kan bağışı yapmak isteyen vatandaşlarla sohbet etti.

SIKINTILARI HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Türk Kızılayı’nın üstlendiği büyük misyonu başarılı şekilde yürüttüğünü söyleyen Çağırıcı, “Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemiz ve dünyamız zor bir süreçten geçiyor. Pandemi sürecinde kan stoklarında azalma olduğunu da üzülerek öğrendik. Bütün vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyorum. Bağcılarlı hemşehrilerim kan verme konusunda her zaman öncü olmuştur. Bu zor süreçte de Kızılay’ımızı yalnız bırakmayacaklarına inanıyorum. Vatandaşlarımızın da tedbiri elden bırakmadan, kurallara uymalarını rica ediyorum. Bu sıkıntıları hepbirlikte aşacağız” dedi. Cuma saat 12.00’de başlayan kampanya Pazar akşamı sona erdi.

 

 

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.