Kınıyorum…

MOBİL REKLAM ALANI
12.09.2019
394
A+
A-

TAHA AKYOL, SİZİ BU CÜMLENİZDEN DOLAYI KINIYORUM!!!!!!!!!?

Değerli dostlar,

ARA REKLAM ALANI

Milliyet gazetesi yazarı Taha Akyol’un bugünü “CHP nereye?” başlıklı yazısından aldığım bir cümleyi ve konu hakkında kendisine yazdığım yazıyı dikkatlerinize sunuyorum.
Cümle Atatürk ile ilgili, oldukça ağır bir mana taşımaktadır…

Lütfen sessiz kalmayın, tepkinizi ortaya koyun. Bu memleketin sahipsiz olmadığını gösterin.
Yazıyla ilgili bağlantıyı tıklayarak tamamına ulaşabilirsiniz. http://www.milliyet.com.tr/chp-nereye-/taha-akyol/siyaset/yazardetay/17.12.2010/1327316/default.htm

Tülay Hergünlü
From: hergunlu
Sent: Friday, December 17, 2010 2:21 PM
To: t.akyol@milliyet.com.tr
Subject: TAHA AKYOL, SİZİ BU CÜMLENİZDEN DOLAYI KINIYORUM!!!!!!!!!

Sayın Taha Akyol,

Bugünkü yazınızda yer alan “Mevlana ve Hacı Bektaş türbelerini bile kapatan ve “ilimden, fenden” başka “mürşit” kabul etmeyen pozitivist bir mirasın genel başkanıdır”cümleniz dolayısıyla sizi bir Türk vatandaşı olarak KINIYORUM!!!

Ben 55 yaşındayım ve Mevlana ile Hacı Bektaş türbelerinin kapatıldığını hiç hatırlamıyorum. Mevlâna’nın türbesine 1978 yılında gittim ve ziyaret ettim. 1962-63-64 yıllarında Kur’an Kursuna gittim. Kimse de bana müdahale etmedi…

Bu sözlerinizle dolaylı olarak Büyük Atatürk’e de sataşmaktasınız. Siz ve sizin gibiler her fırsatta Atatürk’e saldırdığınız ve Cumhuriyet’in kurucusu büyük önderi “din dışı”ilan ettiğiniz için bu günleri yaşıyoruz.

İlk Türkçe Kur’an mealini, masrafını cebinden karşılayarak bastıran Mustafa Kemal Atatürk’e sizler haksızlık etmekte, iftira atmaktasınız.

Siz ve sizin gibiler, büyük gazetelerin köşelerine kurulup, oturduğunuz yerden yazdığınız yazılarla, Türkiye’nin etnik ve dini yönden bölünmesine destek olduğunuz için bu günleri yaşıyoruz…
Siz ve sizin gibilerin tek amacı, büyük gazetelerdeki köşelerinizi ve bol sıfırlı maaşlarını kaybetmemek, iktidarlara yakın durmaktır..

Vatan elden gitmiş ne gam?!

Sevr’in başaramadığını sözde demokrasi söylemlerinizle sizler başardınız.

ARTIK İKİ DİLLİ BİR TÜRKİYE VAR!

İKİNCİ BAYRAK DA YOLDA…

Gözünüz aydın! İstediğiniz bu değil miydi?

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.