ESDEF’ten kahvaltı

MOBİL REKLAM ALANI
18.11.2019
368
A+
A-

Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Kadın Kolları kahvaltı programı düzenledi.

Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Kadın Kolları düzenledikleri kahvaltıda, ileriki günlerde Kadın Kollarının yeniden oluşumu için yoğun bir çalışma içerisine girecekleriniz açıkladı.

ARA REKLAM ALANI

Dernek binasında düzenlenen kahvaltı programına bazı Sivil Toplum Kuruluşlarının bayan üyeleri katılırken, ESDEF Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yan ısıra Esenler Belediyesinden Mehmet Kaya katıldı.

Başkan Cuma Helvacı, ESDEF’in 35’ yakın derneği bünyesinde barındırdığını belirterek şunları söyledi.
-Bugün baktığımızda bizle bağlı olan dernek sayısını elbette yeterli bulmuyorum. Önümüzdeki günlerde ilçemiz de bulunan bütün derneklerin çatımız altında birleşmeleri için yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz. Bir proje dâhilinde daha çok derneği bünyemize alarak çok daha güzel işler yapacağız. Bunun için arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz.
Çalışmalarımı içerisinde Kadın Kollarımızın yapacağı kongreye hazırlanıyoruz ve bu konuda görev almak isteyen birçok kadın arkadaşımız bulunuyor. Onların bu heyecanı bizlere de ayrı bir heyecan katıyor. ESDEF güçlendikçe inanıyorum ki ilçemize ve milletimize de çok daha faydalı bir kuruluş olacağına inanıyorum diye konuştu.
Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) Başkanı Cuma Helvacı yaptığı kıs konuşmanın ardından
Esenler Belediyesi Başkan Danışmanı Mehmet Kaya, “Bu güzel kahvaltıyı düzenleyen kadın kollarına teşekkür etti.
Bizler her zaman güzel işler yapan ve projelerle bize gelen derneklerimizin yanında her zaman yer aldıklarını belirten Kaya, “Sizlerin başarılı işler yapacağınıza olan inancım tamdır. Yapacağınız Genel Kurulunuz şimdiden hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.