Bölgede İlkhaber’den staj imkânı

MOBİL REKLAM ALANI
14.10.2019
457
A+
A-

Bölgede İlkhaber Gazetesi, İletişim Fakültesi 3 ve 4. sınıf öğrencilerine ve bu mesleği gönül veren üniversite öğrencilerine staj yapma imkânı sunma kararı aldı.

Bölgede İlkhaber Gazetesi olarak, iletişim sektöründe kariyer yapmak isteyen gençleri belirli bir staj programı çerçevesinde profesyonel iş hayatına hazırlayacağız. Bizi tercih eden öğrencilerimize dinamik bir staj imkânı sunacağız. Gerek www.bolgedeilkhaber.com internet sitemiz, gerekse sosyal medya hesaplarımız ve yakında tekrar yayın hayatına başlayacak Bölgede İlkhaber gazetemiz ile birlikte stajyer öğrencilerimiz; haber yazımı, röportaj, fotoğraf çekimi, dijital medya, gazete hazırlanması gibi yazılı ve görsel medya konularında önemli tecrübe elde etme imkânı bulacaklar. Spor, ekonomi, eğitim, sağlık, politika gibi alanlarda branşlaşma imkânı sağlayacak öğrenciler, mezun olduklarında daha kolay iş bulma şansı da elde edecekler.

ARA REKLAM ALANI

Staj sonunda öğrenciler, gördükleri eğitim ve elde edikleri tecrübeler ışığında bir bitirme projesi hazırlayacak. Bitirme projeleri yarışmaya tabi tutularak dereceye girenler, sürekli istihdam dahil çeşitli ödüller kazanacaklar. Öğrencilerimiz, stajları boyunca, yol parası, yemek, SGK primleri başta olmak üzere bazı sosyal haklardan da yararlanabilecekler.

Müracaatlar, www.bolgedeilkhaber.com adresinde buluna “İŞ ARIYORUM” menüsünden yapılmaktadır.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.