Şafak Sezer Aile Sandığı’nın galasında konuştu

MOBİL REKLAM ALANI
05.11.2019
649
A+
A-

 “Tiyatrolar boş kalmasın”

İstanbul’da kendi halinde geçinen bir ailenin yaşadığı komik olayları konu alan “Aile Sandığı” adlı tiyatro oyununun galası yapıldı.

ARA REKLAM ALANI

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Esenler Belediyesi ve Mizaî Sanat birlikteliğinde 4 aylık bir çalışmayla hazırlanan “Aile Sandığı” adlı tek perdelik oyunun galası Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Genel Sanat Yönetmenliğini Recep Terzi’nin üstlendiği oyunda, İstanbul’da kendi halinde geçinen “Durağanca” ailesinin her bir ferdinin kendi dünyalarında yaşadığı komik olayların anlatıldığı tek perdelik “Aile Sandığı” oyununun galasını izleyen oyuncu Şafak Sezer, “Biz 1970 kuşağının çocuklarıyız. Bizde de bir sandık vardı. Ailemin 5’inci çocuğu olduğum için genellikle ablalarımın sandıkları vardı. Çeyizleri vardı sürekli bir şeyler saklarlardı.

Bizim jenerasyon daha çok eğlenip gülebileceği bir tiyatroydu. Allah bol gişeler versin. Çok güzel bir salon, çok seyircisi olsun. Tiyatrolar boş kalmasın. İnsanların birlikte eğlenip gülmeye ihtiyacı var” diye konuştu.

Galaya oyuncu Şafak Sezer’in yanı sıra birçok tiyatrosever katıldı. Oyunun galasına Esenlerliler yoğun ilgi gösterirken oyun sonunda selam veren oyuncular salonda bulunan davetlilerle özçekim yaptı.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.