Danışmanlar sahaya indi

MOBİL REKLAM ALANI
06.11.2019
664
A+
A-

Esenler Belediyesi’nde Başkan Danışmanı olarak görev yapan Abdullah Aksu, Yusuf Zabun, Burhan Kocaman ve Orhan Vardar, Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun talimatıyla sokak sokak ilçedeki esnafları gezmeye başladı.

Esenler ‘deki mahalleleri paylaşan danışmanlar, esnafa Belediye Başkanı Göksu’nun selamını ileterek belediyeden yana bir sıkıntılarının olup olmadığını, belediye hizmetleri ile ilgili öneri, görüş ve şikâyetlerini alıyorlar.

ARA REKLAM ALANI

Not alınan sorun, görüş ve düşünceleri raporlaştıran danışmanlar, konuları belediyenin ilgili birimlerine ileterek daha hızlı çözülmesini amaçlıyorlar.

Ziyaretlere zaman zaman mahalleden sorumlu Ak Partili belediye meclis üyelerinin de katıldığı belirtiliyor.

“Ufukta seçim var ondan”

Esenler Belediyesi’nde Başkan Danışmanı ve zaman zaman da Ak Partili meclis üyelerinin katılımıyla yapılan bu ziyaretlerle ilgili muhalif kesimler, bunun bir seçim çalışması olduğunu ifade ediyorlar.

Türkiye’deki mevcut duruma bakıldığında iktidarın 2020 yılının sonunu göremeyeceğini, Ak Parti’nin seçim öncesi sessiz sedasız bu çalışmaları hep yaptığını belirterek, “Muhalefet olarak bizlerde bu çalışmaları tatbikî görüyoruz ve ona göre de çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bunlar seçim  öncesi hazırlıklardır” diyorlar.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.