Bir dünya ikincimiz, bir dünya üçüncümüz oldu

MOBİL REKLAM ALANI
18.10.2019
1.094
A+
A-

Bravo çocuklar!

Antalya’da gerçekleştirilen Muaythai Çocuklar ve Gençler Dünya Şampiyonası’nda Esenler’den iki sporcumuz dereceye girdi.  Şampiyonda bir dünya ikincisi, bir de dünya üçüncüsü çıkardık.

ARA REKLAM ALANI

 

65 ülkeden 850 sporcu, olmak üzere 1.350 katılımcı gerçekleştirilen şampiyonda Esenler Halk Eğitimi Merkezi ve Kemer İlkokulu öğrencilerinden Azra Betül Ekici dünya ikincisi, Menderes Ortaokulu öğrencilerinden Furkan Çörekçi ise dünya üçüncüsü olarak bayrağımızı göndere çekerek ülkemizin gururu oldular. Şampiyonada ülkemiz de takım halinde ikinci oldu.

Milli Eğitim Müdüründen tebrik

 Şampiyon sporcularımız ile idari kadroyu turnuva dönüşü kabul eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nurettin Aras, başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti ve, “Sizlerle göğsümüz kabardı. Sizi, ailenizi ve hocalarınızı ayrı ayrı kutluyorum. Başarılarınız artarak devam etmesini diliyorum2 dedi.

 

Ziyarette, şampiyon öğrencilerin yanı sıra Milli Eğitim Şube Müdürü Feyzullah Sert, Kemer İlkokulu Müdürü Hasan Selbes, Menderes Ortaokulu Müdürü Cavit Coşkun ve Muaythai Millî Takım Antrenörü İsmail Ekici de hazır bulundu.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.