Kolpa Esenler’de

MOBİL REKLAM ALANI
24.12.2019
731
A+
A-

Bora Yeter, Barış Yurtçu, Cenk Taner Dönmez ve Samuray Gökçe’den oluşan Türk rock müziğinin sevilen grubu Esenler’e geliyor. 27 Aralık Cuma akşamı Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’ndeki grubun konseri saat 20.00’de başlayacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen konser, ücretsiz olarak izlenebilecek.
Grup Hakkında:
Grup, 2004 yılında Bora Yeter (bas) ve Barış Yurtçu (vokal) tarafından kuruldu. 2007 yılında Cenk Taner Dönmez’in (gitar) dahil olmasıyla ilk kayıtlarındaki kadrosuna ulaştı.
2009 yılında ilk albümleri “Hayat Senin” yayınlandı ve albüm sonrası Samuray Gökçe’nin (davul) de gruba katılımıyla son halini aldı.
2010’da beş cover şarkıdan oluşan maxi single albüm “MAXIMUM” piyasaya sürüldü. Bu albümün ilk video klip şarkısı “Böyle Ayrılık Olmaz” listelerde bir numaraya yükseldi.
2011 yılında çıkan “Son Nefesim”‘ albümünün aynı ismi taşıyan çıkış parçası beş hafta boyunca radyolarda en çok çalınan rock şarkı oldu.
Orhan Gencebay’ın “Bir Teselli Ver”, Nilüfer’in “Böyle Ayrılık Olmaz”, Levent Yüksel’in “Kadınım”, Kenan Doğulu’nun “Aşk Oyunu”, Murat Boz’un “Maximum” şarkılarının grup tarafından bambaşka bir tarzla yorumlanması dinleyici kitlesi tarafından büyük ilgi gördü.

ARA REKLAM ALANI
MOBİL REKLAM ALANI
ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.