23 Nisan coşkuyla kutlandı

MOBİL REKLAM ALANI
10.09.2019
480
A+
A-

23 Nisan coşkuyla kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi Esenler’de de coşkuyla kutlandı. Minik öğrenciler sergiledikleri bir birinden güzel gösterilerle izleyicilerden büyük alkış aldılar.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 95. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye’nin dört bir tarafında olduğu gibi Esenler’de de coşkuyla kutlandı.

Esenler İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Gözüdok’un Dörtyol Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla başlayan kutlamalar Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde devam etti. Buradaki Kutlamalar Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Murat Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Gözüdok, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Taşçı, AKP İlçe Başkanı Gökhan Taran, MHP İlçe Başkanı Suat Yılmaz, STK Temsilcileri, bazı mahalle muhtarları, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program günün anlam ve önemine ilişkin şiir dinletileriyle devam etti. Daha sonra sahneye çıkan minik öğrencilerin sergiledikleri bir birinden halk oyunları ve semazen gösterileri izleyicilerden büyük alkış aldı.
Program okullar arası yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin takdim edilmesiyle birlikte sona erdi.

ARA REKLAM ALANI
MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.