Esenler'in Haftalık Tek Yerel Gazetesi
   
    | Bize Ulaşın  | Giriş Sayfam Yap  | Sık Kullanılanlara Ekle  |     
 
 »   Anasayfa
 »   Eğitim
 »   Sağlık
 »   Spor
 »   Siyaset
 »   Vitrin
 »   Arşiv
 »   İletişim
   
   
   

Kerkük’ten dönen MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz:

“Türkmen kardeşlerimize moral verdik”

     
 

Kerkük ve Musul başta olmak üzere Telafer, Bağdat ve Kerbela’ya destek amaçlı yaklaşık 10 günlük bir dizi ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, “Türkmen kardeşlerimizin moralleri yerinde. Biz oraya kardeşlerimize yardım amacıyla gittik. Gıda, giyecek vs. gibi ihtiyaçlarını tespit ettik.”dedi. 

 
 

 

 

Bölgede İlk Haber

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Kerkük ve Musul başta olmak üzere Türkmen kardeşlerimizin yaşadığı yerleri yardım amacıyla ziyaret ettiklerini belirterek, “Türkmen kardeşlerimizin moralleri yerinde” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, MHP Esenler İlçe Başkanlığı’nda gazetemize bazı açıklamalarda bulundu. Önümüzdeki genel ve yerel seçimlere MHP Esenler Teşkilatı’nın hazır olduğunu ifade eden Yılmaz, “Biz dava partisiyiz. Her gün, her an mücadeleye hazırız”dedi.

“Sadece 6 üyemiz İYİ Parti’ye geçti”

Esenler’de sadece 6 üyelerinin istifa ederek İYİ Parti’ye geçtiğini belirten Yılmaz, “Geçmişte rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu da bizden ayrılıp parti kurmuştu. MHP güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir. İYİ Parti’de de benzer bir durum yaşanacağı kanaatindeyim. MHP bütün gücüyle, azmiyle varolmaya devam edecektir.” şeklinde konuştu.

“Türkmen kardeşlerimizin Sayın Bahçeli’ye büyük sevgisi var”

Türkmen kardeşlerimizin yoğun olarak yaşadığı yerlere yaptığı ziyaretlerle basında ve sosyal medyada adından sıkça sözettiren Yılmaz, geçtiğimiz cumartesi günü başlayan ziyaretleri hakkında da sıcağı sıcağına bilgiler verdi. Yılmaz, “Kerkük ve Musul başta olmak üzere Telafer, Bağdat ve Kerbela gibi Türkmen kardeşlerimiz yaşadığı yerlere yardım amaçlı 10 günlük ziyaretlerde bulunduk. Gıda, giyecek gibi ihtiyaçlarını tespit ettik. Çok şükür Türkmen kardeşlerimizin moralleri yerinde. Özellikle Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, MHP’ye ve Ülkü Ocakları’na Türkmen kardeşlerimizin büyük sevgisi ve saygısı olduğunu gördük ve bundan da büyük mutluluk duyuyoruz. Her zaman kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 
     
 

Yorum yazmak için tıklayın

 

   

05.12.2017

 
   
     
 
 
 

~~ F&F Gazetecilik İlan ve Reklam Ajansı ~~
* Sitede yayınlanan,Bölgede İlk Haber kaynaklı haberlerin izin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır.
* Sitemiz 1024*768 piksel ve üstü ekran çözünürlüklerinde sorunsuz görüntülenmektedir.Tavsiye edilen çözünürlük: (1280*1024)