Esenler'in Haftalık Tek Yerel Gazetesi
   
    | Bize Ulaşın  | Giriş Sayfam Yap  | Sık Kullanılanlara Ekle  |     
 
 »   Anasayfa
 »   Eğitim
 »   Sağlık
 »   Spor
 »   Siyaset
 »   Vitrin
 »   Arşiv
 »   İletişim
   
   
   
Saadet’te Yalçınkaya yeniden aday

     
 

Saadet Partisi Esenler 6. Olağan Kongresi öncesi gazetemize açıklama yapan mevcut başkan Tuğrul Yalçınkaya “Siz de bilirsiniz ki, bizde görev istenmez; verilir. İl Teşkilatımızın Esenler İlçemizde yaptığı,  mahallelerimizi de kapsayan temayül yoklaması sonucu şahsımın adı belirlenmiştir. “ dedi.

 
 

 

 

Bölgedeilkhaber

Bölgede İlk Haber-  SP Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, 10 Aralık 2017’deki 6. Olağan Esenler İlçe Kongresi’nde partisince yeniden aday gösterileceğini söyledi.

Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanlığı’na yaptığımız ziyarette gazetemize bazı açıklamalarda bulunan Başkan Yalçınkaya, “10 Aralık 2017’de 6. Olağan İlçe Kongremizi yapacağız” dedi.  

Yalçınkaya, “Yeniden başkanlığa aday mısınız?” şeklindeki sorumuzu da “Siz de bilirsiniz ki, bizde görev istenmez; verilir. İl Teşkilatımızın Esenler İlçemizde yaptığı, mahallelerimizi de kapsayan temayül yoklaması sonucu şahsımın adı başkan adayı olarak belirlenmiştir” diyerek yanıtladı.

“Bizde görevden kaçılmaz. Özellikle zor zamanlarda bırakıp gidilmez. İzin istememe rağmen, temayül yoklamaları neticesinde bende karar kılındı.” diyen Yalçınkaya “Önümüzdeki olağan seçimlere hatta muhtemel erken seçimlere yönelik hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Öncelikle 10 Aralık’ta kongremizi yapacağız. Yönetimde bir revizyon olabilir. Fazlaca değişiklik olacağını tahmin etmiyorum. Daha sonra tüm gücümüzle seçim çalışmalarımıza yoğunlaşacağız” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Aynı zamanda inşaat sektöründe hizmet veren Yalçınkaya’ya Esenler Belediye Başkanı Göksu’nun “Ömür İstanbul” Projesi’yle ilgili soru yönelttiğimizde ise “Başkan Göksu’nun el attığı projeler sonucunda, vatandaşlar haklarını aramak üzere dernekler kuruyor. Havaalanı mahallesindeki durum ortada. Nene Hatun Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm çalışmasında da yine Göksu’nun gayri resmi de olsa desteği var. Her iki projede de vatandaş mağdur edilmiştir” şeklinde karşılık verdi.

 

 
     
 

Yorum yazmak için tıklayın

 

   

06.12.2017

 
   
     
 
 
 

~~ F&F Gazetecilik İlan ve Reklam Ajansı ~~
* Sitede yayınlanan,Bölgede İlk Haber kaynaklı haberlerin izin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır.
* Sitemiz 1024*768 piksel ve üstü ekran çözünürlüklerinde sorunsuz görüntülenmektedir.Tavsiye edilen çözünürlük: (1280*1024)