Esenler'in Haftalık Tek Yerel Gazetesi
   
    | Bize Ulaşın  | Giriş Sayfam Yap  | Sık Kullanılanlara Ekle  |     
 
 »   Anasayfa
 »   Eğitim
 »   Sağlık
 »   Spor
 »   Siyaset
 »   Vitrin
 »   Arşiv
 »   İletişim
   
   
   
Tekstilkent Olağan Mali Genel Kurula gidiyor

     
 

Suların durulmadığı Tekstilkent, 6 Haziran 2015 tarihinde Olağan Mali Genel Kurula gidiyor.

 
 

 

 

Suların bir türlü durulmadığı Tekstilkent’te Yönetim Kurulu’nun 7 üyesi, aldıkları Yönetim Kurulu kararı ile Nuri Karaduman’ın Başkanlık yetkilerini oy çokluğu ile düşürdüklerini söylediler.

Tekstilkent’in gidişatını ve yönetimin yaptığı çalışmaları beğenmedikleri için böyle bir karara varmak zorunda kaldıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı: Şükrü Kulak, yeni Yönetim Kurulu olarak aldıkları bu kararı da İstanbul Ticaret Odası’na tescil ettirdiklerini açıkladı. Kulak, “ Birileri oturdukları koltuğu devretmek istemese de hukuki olarak şuan Tekstilkent’in yönetimi artık biziz. Yeni yönetim olarak bizler Tekstilkentimizi yaşanan bu sıkıntılı süreçten biran önce kurtarmak için gerekli hazırlıklarına başladık. Gerekli mercilere de müracaatımızı yaptık.

 Bu çerçevede, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanmış olan olağan mali genel kurulumuz da 6 Haziran 2015 tarihinde yapılacaktır. Tabi yapılacak olan mali genel kurulumuzun tarihini de sizlerin aracılığıyla tüm üyelerimize duyurmak istiyoruz.

Artık 9 Mayıs tarihli seçimli genel kurul bildiriminin resmi bir geçerliliği de bulunmamaktadır.” diye konuştu.

Ödemelerinizi elden yapmayın çağrısı

Görevden alınan eski yönetimin görevini yeni yönetime devretmeyerek Tekstilkent'in nakit kasasını yetkisiz olarak kullandığını öne süren Tekstilkent'in yeni yönetimi Başkan Şükrü Kulak, üyelere gerekli duyuru ve çağrıyı da yaptıklarını belirtti.

Kulak, “Yeni yönetim olarak tüm üyelerimize gerekli olan duyuru ve çağrımızı yaptık ve yapıyoruz. Üyelerimize aidat, kira ve su ödemelerini sadece banka havalesi veya kredi kartı yoluyla yapmalarını söylüyoruz. Çünkü nakit olarak yapılacak ödemeler yönetimi işgal edip devretmeyen eski yönetim tarafından usulsüzce kullanılabileceğini dolayısıyla üyelerimizi bu konuda uyarıyoruz. Ve onun içinde üyelerimizin ödemelerini sadece banka yoluyla yapmalarını öneriyoruz.

Önemli duyuru

Teksitilkent’te yaşanan Haksızlık ve Adaletsizliklere 7 arkadaşıyla birlikte karşı çıktıklarını ve bu yolda hızla ilerlediklerini söyledi. Yaşanan tüm haksızlık ve hukuksuzluğa mutlaka dur diyeceklerini ifade eden Kulak şunları söyledi:

“Haksızlık ve Adaletsizliklere 7 arkadaşımla birlikte karşı çıktık ve eski yönetime artık dur dedik. Çıktığımız bu yolda da icra kurulunda görev yapan N.K., A.M., M T.’nin (Kulak isimleri açık söylüyor) görevine son verdik. Artık Teksitilkentimiz bir daha olumsuzluklarla, haksızlıklarla anılmayacaktır. Tekstilkenti artık şeffaf ve parlak günler bekliyor.

Yeni yönetim hızlı başladı

Tekstilkent'in yeni yönetimi olarak bizler ilk icraat olarak 14.04.2015 tarihinde Tekstilkent Camii hafriyatını aldırmaya başladık. Hızlı ve kısa bir süre içerisinde de cami inşaatımızı tamamlayıp üyelerimizin hizmetine açacağız. Göreceksiniz çok yakın bir süre içerisinde asla hız kesmeden camimiz ibadete açılacaktır. Diğer işlerimize gelince yine kısa süre içerisinde neler yaptıklarımızı şeffaf bir biçimde göreceksiniz. Yapılanları duyurmak ve anlatmakta bizlerin olduğu kadar siz değerli basın mensuplarının görevidir diye düşünüyorum.

Kulak üyelere çağrıda bulunarak tüm gelişmeleri www.tekstilkent.com.tr. Adresinden takip etmelerini istedi.”

Yeni yönetim

Tekstilken Yeni Yönetim Kurulu Görev Dağılımı şöyle:

Yönetim Kurulu Başkanı: Şükrü KULAK

Başkan Yardımcısı: Nihat YILMAZ

Genel Sekreter: Teyfik ŞAHİN

Muhasip: Halid ŞAHİN

Yönetim Kurulu Üyeleri:

Osman DİNÇ

İsmail TÜREDİ

Nurettin ÖZYURT

 

 
  DİKKAT! :  Bölgede İlk Haber’de yayınlanan tüm haberleri kaynak gösterilse veya www.bolgedeilkhaber.com linkine yönlendirilse dahi haberleri yayımlayan diğer site yöneticileri hakkında yasal işlem yapılacaktır.  
 

Yorum yazmak için tıklayın

    Bölgede İlk Haber  17.04.2015  
   
     
 
 
 

~~ F&F Gazetecilik İlan ve Reklam Ajansı ~~
* Sitede yayınlanan,Bölgede İlk Haber kaynaklı haberlerin izin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır.
* Sitemiz 1024*768 piksel ve üstü ekran çözünürlüklerinde sorunsuz görüntülenmektedir.Tavsiye edilen çözünürlük: (1280*1024)